Hledáte kvalitní lékařskou péči? Poradíme vám!

Bělení zubů Prague Dental Clinic

Trápí Vás žloutnoucí zuby a ráda byste si nechali vybělit chrup od profesionálních dentistů? Ke žloutnutí zubů dochází již od chvíle prořezávání zubů do dutiny ústní. Řada lidí si myslí, že když si ráno a večer vyčistí zuby běžným kartáčkem, že je to nejlepší, co mohou pro své zuby udělat, avšak opak je pravdou. Chcete-li mít krásné bílé zuby, pak byste měli myslet na to, co jíte a pozorně si vybírat Vaši stravu. Důvodem ke žloutnutí zubů jsou barevné pigmenty, které člověk přijímá z potravin a nápojů. 

Mezi nejčastější příčiny zabarvení zubů patří mimo jiné také pití černého čaje i kávy. Řada lidí si v restauraci objedná k pití Coca – Colu, avšak jen málokdo si přitom uvědomí, že také konzumace tohoto nealkoholického nápoje, může mít nepříznivý vliv na jeho zuby.

Rovněž kouření a žvýkání tabáku se podílí na tvorbě tmavnutí zubů. K bělení zubů Praha se můžete objednat u moderní zubní ordinace Prague Dental Clinic, kterou najdete pouhých pár metrů od Staroměstského náměstí. S bělením zubů Praha budete maximálně spokojeni. Tato zubní klinika provádí odstranění zubního kamene i pigmentace. Kvalitní péče o zuby Vás zachrání před zavedením zubních implantátů

Zubní hygienisté Vám nejprve vysvětlí, jak si správě čistit zuby a poté Vám to také názorně ukážou. Prague Dental Clinic doporučuje provádět dentální hygienu jednou za čtvrt roku až jednou za půl roku. Více informací se dovíte o bělení zubů od Prague Dental Clinic na této webové adrese www.praguedentalclinic.cz.

Bělení zubů lze pomyslně rozdělit na tři typy. Prvním typem je tak zvané ordinační bělení, které trvá zhruba jednu hodinu. Ordinační bělení si lze jen stěží představit bez použití akcelerační lampy. Druhým typem je domácí bělení. Pro osoby po úraze se doporučuje provádět vnitřní bělení.

28. 11. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Doporučuji Prahu 9 (13. 07. 2017)
Mno nemám žádné info ohledně masáží v Praze 2...
Ja už tam taky dlouho nebyla. Má někdo...
Dobrý den, máte někdo...