Hledáte kvalitní lékařskou péči? Poradíme vám!

Dentální hygiena Praha

Prague Dental Clinic je soukromá stomatologická klinika, kterou najdete v samém srdci Prahy vzdálenou jen pár metrů od Staroměstského náměstí. Navštívit ji můžete kterýkoliv pracovní den od sedmi hodin ráno do devíti hodin večer. Na základě osobní domluvy je možná také návštěva u lékařů Dentální hygieny Praha o víkendu. Tato zubní klinika zaměřuje své lékařské služby zejména na estetickou stomatologii. Obrátit se na ni můžete také v případě potíží v oblasti parodontologie, implantologie či ortodoncie.

Dentální hygiena je jednou ze stomatologických oblastí, které je věnovat zvýšenou pozornost, neboť například nesprávným čištěním zubů si může pacient přivodit spoustu nepříjemností. Díky nesprávnému čištění zubů se u pacientů tvoří plak, který může vést k nejrůznějším zánětům dásní, kazům i vypadání zubů. Nesprávným čištěním zubů je hlavním důvodem vzniku paradontózy. Stomatologové Dentální hygieny Praha Vám názorně předvedou, jak si správně čistit zuby a jak zabránit případným nepříjemnostem. Prague Dental Clinic provádí odstranění zubního kamene i pigmentace a bělení zubů. Přitom dentální hygiena se doporučuje provádět jednou za čtvrt až půl roku.

Bělení zubů Praha je možné provádět trojím způsobem. Prvním z nich je ordinační bělení, které trvá zhruba hodinu a používá se u něj akcelerační lampa. Druhým způsobem je domácí bělení. Pro třetí typ tedy vnitřní bělení se aplikuje u šedavě zbarvených zubů po úraze.  Vnitřní bělení se netýká pouze jednoho zubu. Více informací najdete na webové stránce: www.praguedentalclinic.cz

29. 04. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Doporučuji Prahu 9 (13. 07. 2017)
Mno nemám žádné info ohledně masáží v Praze 2...
Ja už tam taky dlouho nebyla. Má někdo...
Dobrý den, máte někdo...