Hledáte kvalitní lékařskou péči? Poradíme vám!

Profesionální oční klinika v Praze

Náš zrak patří k těm nejcennějším smyslům, které máme. Navštěvujete pravidelně svého očního lékaře? Jestliže se k očnímu lékaři vydáváte jen v případě, když se objeví problémy, mnohdy může být pro jejich řešení již dost pozdě. Proto je dobré najít si zkušeného očního lékaře, kterého budete pravidelně navštěvovat (ideálně jednou za rok). Předejít tak můžete řadě očních nemocí a dalším problémům. Kde tedy hledat ideálního očního lékaře? V současnosti jsou stále více populární oční kliniky, kde pracuje celá řada specialistů, a mají k dispozici moderní diagnostické přístroje. Oční klinika Praha je tak ideálním řešením. Svého očního lékaře si také můžete vybrat na základě doporučení vašich známých, atp.

Moderní oční centrum v Praze – to je přesně oční klinika Dr Rau. Celou kliniku vede zkušená lékařka, podle které získalo celé pracoviště svůj název. Lékaři z oční kliniky Dr Rau vám rádi poradí při jakýchkoli problémech. Specializují se na nejmodernější postupy v léčbě, například u zeleného zákalu. Zelený zákal je vážné onemocnění, které může mít až fatální důsledky.  Včasná diagnóza je tak velmi důležitá. Čím později do oční ordinace přijdete, tím budou následky horší. Lékaři oční kliniky Dr Rau právě nyní začali s novou léčbou zeleného zákalu, která k nám přichází z USA. Jedná se o revoluční léčbu, která může pomoci tisícům lidí po celém světě.

Chcete se o této nové metodě léčby zeleného zákalu dozvědět více? Bližší informace naleznete na v sekci aktuality na internetové adrese www.dr-rau.cz. Zde naleznete také veškeré potřebné kontakty. Objednejte se na vyšetření na oční kliniku Dr Rau co nejdříve. Vaše oči vám za to budou vděčné. Těšit se můžete na příjemné prostředí a milé a profesionální lékaře. Zrak máte jenom jeden a při jeho poškození vám ho už nikdy nikdo nevrátí. Na to pamatujte a pečujte o svůj zrak pravidelně.

23. 05. 2014

Diskuze k článku

Jaké máte zkušenosti s laserovou operací? (Dominik S.) 11. 06. 2014 Odpověď

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s laserovou operací? Jak dlouho trvá rekonvalescence po operaci a kdy budu moci zase pracovat na počítači?

Nový komentář

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Doporučuji Prahu 9 (13. 07. 2017)
Mno nemám žádné info ohledně masáží v Praze 2...
Ja už tam taky dlouho nebyla. Má někdo...
Dobrý den, máte někdo...