Hledáte kvalitní lékařskou péči? Poradíme vám!

Kvalitní fyzioterapeuti Vám pomohou odstranit bolesti zad

Trápí vás již delší dobu bolesti zad a ráda byste vyhledala odbornou pomoc? Navštivte Centrum trvalého zdraví Cordeus a svěřte se do péče kvalitním fyzioterapeutům.

Jaké jsou nejčastější příciny bolestí zad?

Odborné články uvádí, že s bolestí zad se setká během svého života téměř osmdesát pět procent populace. Bolesti zad se mohou projevovat u každého člověka různě. Mohou se lišit svou intenzitou i dobou trvání. Současně mohou být vyústěním pracovních stereotypů i nejrůznějších psychosomatických potíží. Svou roli hrají také individuální faktory, jako je stále častěji se objevující obezita, vadné držení těla či nedostatečná fyzická aktivita. Ne nadarmo se uvádí, že pohyb je zdravý. Nemusíte se přitom vystavovat žádné velké fyzické námaze, bohatě postačí, když zařadíte mezi Vaše každodenní aktivity procházku, místo jízdy autem na krátkou vzdálenost jízdu na kole nebo třeba krátké cvičení místo sezení u televize. Málo kdo však tuší, že bolesti zad může způsobit také nevhodně zvolená obuv. Bolesti zad v neposlední řadě sužují také těhotné ženy a maminky po porodu.

Jak mít opět radost z pohybu?

Moderní fyzioterapie Praha 6 si vytyčila za cíl pomoci lidem s bolestmi pohybového aparátu. Nejprve společně najdete příčinu Vašich dlouhodobých bolestí a poté se postupně naučíte správné pohybové návyky, které povedou ke správnému držení pohybového aparátu. Již po několika málo terapiích se dostaví také u Vás znovu radost z pohybu. Postačí se zaměřit na posílení pohybového aparátu a mobilizaci kloubů. Postupným cvičením napravíte svalovou disbalanci a navykne si na správné dodržování pohybových stereotypů.

29. 10. 2018

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Doporučuji Prahu 9 (13. 07. 2017)
Mno nemám žádné info ohledně masáží v Praze 2...
Ja už tam taky dlouho nebyla. Má někdo...
Dobrý den, máte někdo...