Hledáte kvalitní lékařskou péči? Poradíme vám!

Laserová operace očí u doktorky Rau

Obtěžuje Vás již delší dobu nošení dioptrických brýlí a rádi byste Vaši oční vadu odstranili laserovou operací očí? Laserová operace očí je určena zejména pro pacienty trpící krátkozrakostí nebo dalekozrakostí, včetně možných kombinací s astigmatismem. I tak zvanou vetkozrakost je možné pomocí mikročočky odstranit. Vetkozrakost způsobuje potřebu nošení brýlí na čtení. Laserová operace dnes umožňuje použít minimální počet mechanických nástrojů. Důležité části operace se provádí pomocí laserů, které umožňují provést operaci přesně, bezpečně a šetrně. Během laserové operace je oko znecitlivěno anestetickými kapkami. Před laserovou operací dnes nemusíte mít v žádném případě strach, neboť se dnes jedná již o standardní a rychlý zákrok.

Obvykle se tento zákrok provádí v jeden den, takže přijdete – li v pondělí do oční kliniky Praha 6 na zákrok, nejpozději ve čtvrtek budete moci znovu nastoupit do zaměstnání.

Oční klinika Praha používá při laserové operaci očí nejmodernější technologie a metody, které jí umožňují LASEK použít také u tenkých, příliš plochých nebo strmých rohovek, u malých oční s úzkými očními štěrbinami, u nemocí rohovky. Metodu LASEK je možné použít všude tam, kde nelze použít metodu LASIK.  Více informací o výhodách této moderní technologie naleznete na této webové adrese www.dr-rau.cz.

Metoda LASEK je riziko vytvoření jizev srovnatelné s metodou LASIK. Metoda LASEK je vhodná zejména u osob s dalekozrakostí do čtyř dioptrií a zkřivení rohovky do šesti dioptrií a při krátkozrakosti do sedmi dioptrií. 

27. 10. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Doporučuji Prahu 9 (13. 07. 2017)
Mno nemám žádné info ohledně masáží v Praze 2...
Ja už tam taky dlouho nebyla. Má někdo...
Dobrý den, máte někdo...