Hledáte kvalitní lékařskou péči? Poradíme vám!

Modré světlo

Neobejdete se v zaměstnání bez práce na počítači? Pak byste měla vědět, že obrazovky počítačů i notebooku vyzařují modré světlo. Ačkoliv modré světlo přispívá zejména starším lidem k udržení fyzické i psychické pohody, může být také lidskému zraku nebezpečné. Modré světlo je důležité pro myopické a skotopické vidění. Tyčinky zajišťují skotopické a nižší myopické vidění. Obsahují pigment rodopsin, který je nejcitlivější na vlnovou délku přibližně 500 nm. Modré světlo se vytváří v noci. Nadmíra modrého světla však může lidskému zdraví škodit. Zdravotním problémům způsobeným nadměrným používáním LCD a LED počítačových obrazovek můžete předejít díky dioptrickým brýlím a čočkám značky Hoya BlueControl. Více informací o tomto výrobku naleznete také zde www.bluecontrol.eu/cs/home.

Umí totiž neutralizovat modré světlo a předejít tak únavě očí a napětí v nich. Nadměrný kontakt s modrým světlem u mnohých lidí způsobuje také nespavost. To jsou základní důvody, proč kvalitní lékaři doporučují svým pacientům vybírat si dioptrické brýle a čočky právě s BlueControl.

S těmito brýlemi budou Vaše oči v mnohem lepší pohodě než doposud. Výhody výrobku BlueControl zpozorujete také ve zlepšení kontrastu obrazu. Brýlové čočky s BlueControl snižují také úroveň oslnění pro pohodlnější a více uvolněné vidění. V neposlední řadě chrání brýle před vodou, špínou, mastnotou a prachem. Kdo používá brýle s BlueControl, ví, že tím udržují své brýle mnohem déle čisté. S BlueControl úspěšně zatočíte s nadbytkem modrého záření a dopřejete si tak kvalitní pohled na Vaše okolí. 

25. 09. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Doporučuji Prahu 9 (13. 07. 2017)
Mno nemám žádné info ohledně masáží v Praze 2...
Ja už tam taky dlouho nebyla. Má někdo...
Dobrý den, máte někdo...