Hledáte kvalitní lékařskou péči? Poradíme vám!

Myslete na své zdraví, dokud je čas

Péči o své tělo mnohdy nebereme příliš vážně. Návštěvu lékařů odkládáme až do momentu, kdy se objeví potíže. Masáž absolvujeme až ve chvíli, kdy už nám bolest zad nedovolí spát. Nejčastěji vyhledávají masáže lidé, kteří mají sedavé zaměstnání a tráví denně mnoho hodin u počítače. Mnohdy už však nestačí pouze masáž relaxační, ale jsme nuceni vyhledat speciální zdravotní masáže.

Zdravotní masáže

Tyto masáže jsou určeny pro všechny, kteří potřebují řešit konkrétní zdravotní problémy, nejen si odpočinout. Zdravotní masáže Praha jsou zaměřeny na celé tělo. Tato masáž dokáže účinně uvolnit ztuhlé svaly. Technika masáže je odborným fyzioterapeutem přizpůsobována podle aktuálního stavu každého klienta. Fyzioterapeut Praha si nejdříve zjistí váš celkový zdravotní stav, poté následuje relaxační část masáže, která má tělo dostatečně uvolnit a zbavit napětí, aby mohlo dojít k uvolnění svalů. Poté probíhá protahovací část a celá masáž je zakončena antistresovou masáží šíje a hlavy.

Kde je možné masáže navštívit?

Zdravotní masáže stejně jako masáže relaxační, lymfodrenáž nebo celulitidovou terapii je možné absolvovat na klinice Rehazone, která vám nabízí komplexní služby v péči o váš pohybový aparát. Celkovou nabídku najdete na stránkách www.rehazone.cz/nase-sluzby/terapeuticke-masaze. Kromě masáží je zde možné využít také služby moderně zařízeného fitness centra, kde nechybí TRX systémy a útulné tělocvičny. Fyzioterapeuti zde ke své práci využívají nejmodernější přístroje jako je vysokovýkonný laser či rázová vlna. Samozřejmostí je také diagnostika zdravotního stavu každého klienta. Toto rehabilitační centrum je moderní institucí, která kombinuje odborný přístup s nejnovější technologií. Jestli vám záleží na vašem zdraví, pak toto centrum navštivte dříve, než vás k návštěvě začne vyzývat vaše tělo.

29. 08. 2017

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Doporučuji Prahu 9 (13. 07. 2017)
Mno nemám žádné info ohledně masáží v Praze 2...
Ja už tam taky dlouho nebyla. Má někdo...
Dobrý den, máte někdo...