Hledáte kvalitní lékařskou péči? Poradíme vám!

Na masáž k odborníkovi

Únava a přepracovanost jsou hlavními průvodními jevy dnešní společnosti. Většina lidí se dře v kancelářích od ranních hodin mnohdy až do hodin podvečerních. Organismus a zvláště svalové partie dostávají při takovém druhu zaměstnání skutečně zabrat. Pokud vám nezbývá čas na sportování, je třeba takový druh práce vyvážit jinak. Jednou z variant je masáž. Výbornou čtvrtí je na masáže Praha 2, kde je k nalezení hned několik masérských salonů. V nich si můžete vybrat ať už ze základních druhů masáží, tak také z exotických druhů, které se k nám dostali díky globalizaci celosvětového trhu.
Klasická masáž je nazývána také masáží švédskou. Tato je u nás známá asi nejdéle a je také u nás nejrozšířenější. Masér při ní používá širokou škálu třecích a hnětacích prvků. Výsledky takové masáže jsou uvolněné svaly, zlepšený krevní oběh a odpočaté tělo. Oproti tomu se může jevit zcela odlišně exotická thajská masáž Praha, která nabízí spíše, než masírování svalů, jejich protažení a protažení těla jako celku. Proto je také mnohdy nazývána jógou pro líné, protože pokud se podíváte na průběh masáže, uvidíte, že vypadá spíše jako jistý druh meditace. Masér se s lehkostí pohybuje okolo masírovaného a vyzařuje z něj určitý druh síly, jímž působí na svého klienta. Ten je podrobován sérii cviků, při nichž dochází k jeho celkovému strečinku.
Když už se rozhodnete pro návštěvu takového masérského salonu, zjistíte zpravidla, že u něj je také salon relaxační či salon krásy. Takový salon uvítají zejména ženy, pro něž je to i jistý druh zábavy. Takové probrání všeho možného s kamarádkou při modeláži nehtů či pedikúře je činností, které se máloco vyrovná. Nabídku široké palety služeb můžete naleznout na webu www.relaxabeauty.cz, který se zabývá právě tímto servisem. Prakticky sem můžete přijít naprosto unaveni a odcházíte s pocitem pořádně rozhýbaného těla, vyhlazenými vráskami a novou vizáží, která se odrazí především na vašem sebevědomí a následném vystupování. Z takto relaxovaného člověka poté vyzařuje dobrá nálada a optimismus.

24. 01. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Re: Masáže: Nikdy jsem si neužila tak... 0 Olina F. 09. 08. 2013
Re: Masáže: Nikdy jsem si neužila tak... 0 Olina F. 09. 08. 2013
masáže: thajské... 0 Tamara 30. 03. 2013
Masáže: Jak probíhá... 1 Laura 18. 03. 2013
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Doporučuji Prahu 9 (13. 07. 2017)
Mno nemám žádné info ohledně masáží v Praze 2...
Ja už tam taky dlouho nebyla. Má někdo...
Dobrý den, máte někdo...