Hledáte kvalitní lékařskou péči? Poradíme vám!

Nejlepší stomatolog v Praze

Najít dobrého stomatologa neboli zubaře by se mohlo zdát jako běh na dlouhou trať. Stále slýcháme, že je zubařů nedostatek a vůbec můžeme být rádi, že nějakého máme. To je však velký omyl, díky kterému žije mnoho pacientů v omylu a tak se spokojí i se zubařem, ke kterému by za jiných okolností nechodili. Najděte si toho nejlepšího stomatologa a zbavte se svých obav ze zubního ošetření. Na stomatologii Praha na vás čeká příjemný a profesionální personál (lékaři i zdravotní sestry), přívětivé prostředí a moderní zdravotnická technika. Na vstupní prohlídce se dozvíte vše potřebné, můžete si prohlédnout prostředí a ordinaci a sami se následně rozhodnout, zda je to pravé pracoviště pro vás.
Zubní klinika Praha nabízí komplexní péči v oblasti stomatologie. Své malé děti můžete objednat na speciální oddělení dětské stomatologie, které se věnuje jen a pouze jedinečným potřebám dětských zubů. Na děti nečekají žádné drastické zážitky a tak pro ně návštěva stomatologa nebude stresujícím zážitkem. Najít zde můžete také speciální oddělení ústní hygieny. Pokud budete v pravidelných intervalech absolvovat ošetření, předejdete tvorbě zubního kazu, plaku i zubního kamene. Navíc vás odborný personál naučí správnou techniku domácího čištění zubů, kterou ovládá jen málo z nás. Domácí péči o zuby byste rozhodně neměli podceňovat, neboť tak můžete předejít mnoha zbytečným problémům.
A kde toto skvělé pracoviště najdete? Prague Dental Clinic má své sídlo v Praze a stomatologové vám jsou k dispozici po celý týden, jak v dopoledních, odpoledních tak i ve večerních hodinách. Na webové adrese www.praguedentalclinic.cz si můžete již doma prohlédnout fotografie pracoviště a také se můžete seznámit s profily jednotlivých lékařů, jejich vzděláním a zkušenostmi. Online naleznete také ceník jednotlivých zákroků. Část z nich je hrazena z veřejného zdravotního pojištění.

23. 05. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Doporučuji Prahu 9 (13. 07. 2017)
Mno nemám žádné info ohledně masáží v Praze 2...
Ja už tam taky dlouho nebyla. Má někdo...
Dobrý den, máte někdo...