Hledáte kvalitní lékařskou péči? Poradíme vám!

Oční specialista v Praze

O očích se toho říká hodně. Že oči jsou bránou do duše, že upřímný smích se pozná tehdy, když se smějí i oči a další. Někdo má oči jako studánky, jiný zase oči hluboké a temné, někdo v nich má jiskřičky, anebo jsou naopak plné smutku a slz. Mimo tato lyrická přirovnání je však neoddiskutovatelné, že díky očím máme možnost vidět věci kolem sebe. O svůj zrak, tedy o své oči, bychom se měli starat již od svého mládí. Ne nadarmo nám rodiče říkali, abychom nečetli tu hrozně poutavou knihu pod peřinou, že si zkazíme oči, a naopak nám doporučovali, abychom jedli dostatek mrkve, že budeme mít zrak jako rys ostrovid. I když jsme je třeba tehdy poslechli, postupem času se nám s přibývajícím věkem obraz začal rozmazávat a rozmazávat… Nevadí, oční klinika Praha se postará i o to nejrozmazanější vidění!
Klinika Jána Leštáka v Praze 5 se vyznačuje jedinečnou kvalitou a velmi rozsáhlým sortimentem služeb, oftalmologie nevyjímaje. Naleznete zde velké množství oddělení; pokud se zde tedy rozhodnete zajít, narazíte zde kromě skvělých oftalmologů také na špičkové gynekology, stomatology, neurology či endokrinology. Laserové operace očí jsou zde na denním pořádku, provádí je lékaři s několikaletou praxí a tím nejlepším vzděláním v ordinacích vybavených těmi nejkvalitnějšími a nejmodernějšími přístroji. Mimo laserové operace jsou však zde v nabídce také operace očních víček či slzných bodů. Léčba presbyopie či katarakty – zde naprosto bez problému!  
Nečekejte, až se vaše oční problémy projeví naplno – podchyťte je včas, když je to možné a tak snadno dostupné – jak dopravně, tak finančně! Pomoci vám k tomu můžou i komplexní preventivní oční prohlídky, včetně předpisu brýlí či kontaktních čoček. A to jsme stále na začátku – poznejte všechny výhody této prvotřídní kliniky v Praze i na vlastní kůži! Nejprve můžete prozkoumat jejich internetové stránky, www.eyecentrum.cz, a dozvědět se to, co potřebujete vědět – od ceny za zákroky, otevírací doby přes kontakty až k popisu zákroku či jiným detailním informacím. Postarejte se o své zdraví dříve, než to bude nezbytné, a předejděte tak mnoha problémům.

23. 05. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Zkušenosti s Oční klinikou JL: Máte někdo... 0 Karolína T. 26. 08. 2013
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Doporučuji Prahu 9 (13. 07. 2017)
Mno nemám žádné info ohledně masáží v Praze 2...
Ja už tam taky dlouho nebyla. Má někdo...
Dobrý den, máte někdo...