Hledáte kvalitní lékařskou péči? Poradíme vám!

Zkušení lékaři na oční klinice JL

Zrak je jedním z nejdůležitějších smyslů člověka, proto je třeba, aby byl jakýkoli oční zákrok nebo úprava očního okolí provedena týmem profesionálních lékařů. Jejich zkušenosti a dlouholetá praxe s výbornými výsledky jsou zajisté dostatečným důkazem jejich kvalifikace a odbornosti. Proto pečlivě vybírejte, komu svěříte to nejcennější, co máte – váš zrak.

Pokud máte potíže s očima a musíte či chcete podstoupit laserovou operaci očí, vybírejte z renomovaných očních klinik a dopřejte si jejich péči. Mezi ně patří například oční klinika Praha Jána Leštáka, která poskytuje poměrně rozsáhlé služby v oblasti oftalmologie. Kromě všeobecné oftalmologie, statické perimetrie nebo vyšetření elektrických změn napětí oka a zrakových ústředí v mozku v centru můžete podstoupit i ambulantní operaci katarakty.

Laserová operace katarakty, tedy šedého zákalu, spočívá v operaci zkalené čočky, jejím odsátím a následně vložením čočky umělé. Více informací vám poskytnou internetové stránky http://www.eyecentrum.cz/oftalmologie.html.

Oční klinika sídlí ve vlastních prostorech a je vybavena špičkovými přístroji. Díky jejímu vybavení a odborníkům se řadí mezi přední oční pracoviště v ČR. Kromě oddělení oftalmologie a optiky můžete v centru navštívit i oddělení kardiologie, gynekologie a porodnictví, imunologie, interny a dalších. Vyskytuje se zde i magnetická rezonance, na kterou se mohou pacienti objednat po předchozích vyšetření.

Laserové operace očí patří mezi přední zákroky realizované oční klinikou JL. Ročně je zde podstoupí nespočet pacientů, kteří si chválí profesionální přístup lékařského týmu, odborného personálu a příjemného prostředí.

27. 12. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
laserová operace: Chtěl bych odhodit... 3 Zdeněk P. 30. 12. 2012
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Doporučuji Prahu 9 (13. 07. 2017)
Mno nemám žádné info ohledně masáží v Praze 2...
Ja už tam taky dlouho nebyla. Má někdo...
Dobrý den, máte někdo...